Działy firmy Abakon

Dlaczego my

prace budowlane - etapy budowyKompleksowa budowa domów jednorodzinnych - Bielsko-Biała i okolice.

Oferujemy realizacją całej inwestycji od wykonania fundamentów po wykończenie wnętrza pod klucz. Minimalny stan jaki wykonujemy to stan surowy otwarty. Dokładny zakres prac jest ustalany indywidualnie z inwestorem. Dla Ciebie oznacza to wszystkie gwarancje w jednym miejscu i brak konieczności koordynowania prac wielu fachowców. Gwarantujemy rzetelne wykonawstwo, ciągłość i sumienność prowadzenia prac. Budujemy obecnie w Bielsku-Białej i okolicy.


Zapewniamy pełne zaplecze architektoniczne i inżynierskie.Doradztwo na każdym etapie budowy


Przez lata doświadczenia opanowaliśmy do perfekcji proces budowy domu i dlatego do każdej budowy podchodzimy kompleksowo. Oprócz pomocy w doborze rozwiązań i technologii, doradzamy również przy wyborze projektu domu, załatwieniu formalności związanych z budową, wyborze działki pod budowę domu, wyborze rozwiązań energooszczędnych, sposobie ogrzewania domu, czy uzyskaniu kredytu hipotecznego.


Co otrzymujesz w cenie budowy domu?

  • gratis - dla naszych klientówAdaptację projektu do indywidualnych wymagań,
  • Dokumentację projektową,
  • Projekt zagospodarowania terenu,
  • Uzgodnienia branżowe, czyli oświadczenia właściwych jednostek o zapewnieniu dostaw energii, wody, ciepła i gazu, odbioru ścieków, warunkach przyłączenia domu do sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych; gazowych, elektroenergetycznych, telekomunikacyjnych; oświadczenie o możliwości połączenia działki z drogą powiatową lub gminną, Uwaga: zakres robót nie obejmuje wykonania przyłączy do budynku.
  • Złożenie wniosku o pozwolenie na budowę,
  • Wytyczenie domu przez geodetę.
  • Prowadzenie budowy domu przez kierownika budowy.oferta na budowęPrzejrzysta oferta i gwarancja niezmienności ceny

Przejrzysta umowa i oferta. W naszej ofercie znajduje się szczegółowy zakres prac wraz z kosztami poszczególnych etapów. Od początku wiesz ile zapłacisz za budowę, gwarantujemy niezmienność ceny w trakcie trwania budowy.projekty i budowa domów jednorodzinnychW naszych domach mieszka przeszło 500 zadowolonych rodzin

Jesteśmy firmą budowlaną budującą domy jednorodzinne od 2003 roku. Drew EkoTrend powstało jako marka handlowa firmy Abakon, specjalizującej się w budowie domów jednorodzinnych. W trakcie naszej działalności wybudowaliśmy przeszło 500 domów jednorodzinnych w technologii prefabrykowanych ścian w systemie z lekkiego betonu keramzytowego na terenie całej Polski i we wschodniej części Czech (kraj morawsko-śląski, ołomuniecki, zliński). Obecnie budujemy około 100 domów rocznie, mając zapewnioną pozycję na rynku usług budowlanych. Ponad 100 domów wybudowaliśmy w Bielsku-Białej i okolicach.

Prowadzimy budowy domów w całej Polsce.Obszar działania

Budowa domu w technologii szkieletowej możliwa jest w odległości 50 km od Bielska-Białej. W 2017 roku planujemy zwiększyć zasięg inwestycji na całą Polskę. Większość naszych inwestycji zrealizowanych w technologii  keramzytowych znajduje się na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Prowadziliśmy również inwestycje w okolicach Lublina, Zielonej Góry, Łodzi, Warszawy, Stalowej Woli, Poznani i Gdańska. Staramy się ciągle poszerzać teren działalności.