Działy firmy Abakon

Projekty domów

Nasze projekty domów z drewna w konstrukcji szkieleletowej

nowość
EKO TREND 1
Dom jednorodzinny, piętrowy.
Pow. podłóg: 69,91 m2
Wykorzystując nasze 15-stoletnie doświadczenie w kontaktach z naszymi klientami, poznawszy  oczekiwania, potrzeby i wymagania klientów, którzy zamieszkali  i sprawdzili  funkcjonalność domów w praktyce, przygotowujemy nasze autorskie projekty domów dostosowane do technologii budowy domów drewnianych w konstrukcji szkieletowej.

Będą to projekty zróżnicowane pod względem powierzchni a co za tym idzie dostępne także dla przeciętnych inwestorów. Z powodzeniem tworzyliśmy takie projekty pod technologię budowy domów z płyt keramzytowych co możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie poświęconej tej technologii.
Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania oraz budownictwa zgodnego z nowoczesnymi standardami. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy pewni, że nasza oferta będzie dla Państwa najlepszym sposobem na zapewnienia szczęścia i radości całej swojej rodzinie. Zapraszamy do oglądania projektów oraz do kontaktu!

Projekty domów drewnianych


W budowie domów stosowane są różne technologie i każda z niech posiada swoją specyfikę i uwarunkowania technologiczne. Tworzenie projektu pod określoną technologię pozwala minimalizować koszty budowy oraz optymalizować wykorzystanie doskonałych, energooszczędnych materiałów. Dzięki takim rozwiązaniom nasze domy posiadają unikalne cechy energooszczędne i termoizolacyjne. Dlatego optymalnym rozwiązaniem jest tworzenie projektu domu pod konkretną technologię.

Adaptacje projektów 

W niedalekiej przyszłości zaoferujemy naszym klientom możliwość adaptacji projektów domów dla potrzeb ich budowy w technologii szkieletowej.

Większość typowych projektów domów można zaadaptować do technologii szkieletowej. Jednym z głównych powodów dyskwalifikujących niektóre projekty  jest ich zbyt duże skomplikowanie tak jeżeli chodzi o bryłę domu jaki i dach. Adaptacja takich projektów generuje dodatkowe koszty, co czyni inwestycję nieopłacalną.
Adaptując projekt typowy do technologii czeka nas często niespodzianka. Powierzchnia domu zwiększa nam sie o około 10%. 

Do dyspozycji naszych klientów posiadamy katalogi projektów gotowych najbardziej znanych pracowni architektonicznych w kraju. Jeśli będzie taka potrzeba, nasze biuro projektowe dokonać może zmian, dopasowujących projekt do indywidualnych Państwa potrzeb. Klienci mogą  też, we współpracy z naszym biurem projektowym,  zaprojektować swój dom od podstaw. Razem stworzymy dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, pozwolimy zamieszkać Ci w miejscu absolutnie jedynym i niepowtarzalnym.

Zmiany w projektach


Czy chciałbyś coś zmienić w projekcie domu? Nasi architekci dostosują projekt do Twoich wymagań. 
Przykładowe zmiany:
- zmiana długości i szerokości budynku,
- zmiana wielkości i położenia okien,
- dostosowanie do kierunków świata,
- zmiana funkcji pomieszczeń,
- zmiana układu użytkowego,
- zmiana wielkości pomieszczeń...

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na pragnienia i sugestie klientów. Sprawdź nas.

Brak projektów
Wszystkie ceny zostały podane dla realizacji budynków w Polsce, w odległości do pięćdziesięciu kilometrów od Bielska-Białej. W przypadku realizacji budynków w większej odległości, uwzględniane są dodatkowe koszty logistyczne (dojazdy, transport, zakwaterowanie), ustalane na podstawie indywidualnych kalkulacji.
Dla budynków realizowanych w Czeskiej Republice, w związku z koniecznością dostosowania budynków do innych norm i przepisów, ceny zostały podane na stronie www.drew-ekotrend.cz